; Uchwyty dla niepełnosprawnych - SAPCZECH - Polski producent

O firmie


SAPCZECH istnieje od 1994 r. Wieloletnie doświadczenie w produkcji uchwytów dla osób niepełnosprawnych gwarantuje Państwu produkty sprawdzone o bardzo wysokiej jakości.

Zlikwidowaliśmy bariery architektoniczne w setkach łazienek w całej Polsce zarówno w mieszkaniach prywatnych jak również w obiektach użyteczności publicznej takich jak szpitale, hale sportowe, szkoły, urzędy itp.

Jesteśmy jednocześnie producentem i sprzedawcą, dzięki czemu omijają Państwo liczne marże naliczane przez hurtownie i sklepy. Wszystkie uchwyty malowane na biało dostępne są „od ręki”. Jedynie w przypadku uchwytów wykonanych ze stali nierdzewnej (inne nazwy: stal kwasoodporna, kwasówka, nierdzewka, stal chromoniklowa) czas oczekiwania może wynosić do 10 dni roboczych.

Uchwyty wysyłamy firmą kurierską na drugi dzień od przyjęcia zamówienia do każdego miejsca w kraju co gwarantuje Państwu dostawę towaru do 2 dni roboczych wprost „pod drzwi”.

W oparciu o wpis do rejestru Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz atestu higienicznego PZH nr. HK/B/0390/01/2008 wszystkie nasze uchwyty posiadają certyfikat - deklaracja zgodności CE. Powyższe certyfikaty są honorowane przez SANEPID i przy ubieganiu się o dotacje z PFRON-u. Kopie certyfikatów są KAŻDORAZOWO dołączane przy dostawie uchwytów łącznie z fakturą VAT.

Wszystkie uchwyty łazienkowe objęte są 8% stawką podatku VAT, co daje atrakcyjne ceny.

W razie potrzeby możemy wykonać każdy uchwyt w.g. zamówienia o ugięciach i długościach innych niż uchwyty standardowe z naszej oferty.

W przypadku pytań i problemów służymy pomocą i informacją. W razie wątpliwości wystarczy przesłać nam projekt łazienki a my dobierzemy wszystkie niezbędne uchwyty.

Copyright © 2012 Sapczech

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK